+90-312-354 09 72

Tekin Lunapark Ltd. Şti. 1951 yılında, Ankara’nın en eski sanayi bölgelerinden Büyük Sanayi’de çalışma hayatına başlamıştır. 1980 yılından itibaren, Ostim Organize Sanayi Bölgesinde 300 metrekarelik bir alanda başlayan büyüme süreci, günümüzde ise 32.000 metrekarelik 2 fabrika binasıyla, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.
Kurulduğu günden itibaren, Lunapark makineleri üretiminde sektörün liderliğini yapmakta olan firmamız; gençlere yönelik heyecan ve adrenalini yüksek büyük makinelerin yanı sıra , aileye ve çocuklara hitap eden , 30’dan fazla lunapark makinesinin imalatını yapmaktadır.
Firmamız iç pazarda, Türkiye’nin değişik illerindeki lunaparklara, kapalı eğlence merkezlerine ve turizm bölgesindeki otellere hizmet vermekte ve satış yapmaktadır. Yurtdışında ise, Asya ülkeleri başta olmak üzere, Avrupa ve Afrika ülkelerine makine ve yedek parça ihracatı yapmaktadır.
Firmamız devamlılığını ve bugünkü konumunu; hızlı hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesine borçludur. Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci ve ciddiyetimizle, istenen makinelerin zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi, yarattığımız güven anlayışının bir sonucudur. Bu anlayış ile siz değerli müşterilerimizle birlikte daha ileriye gidebilmeyi ümit etmekteyiz.