TR

EN

AR

RU

FR

Adrenalin Takımları

Büyük Takımlar

Dönme Dolap

Aile Takımları

Çocuk Takımları

Çarpışan Oto

Balon

Roller Coaster

Elma Kurdu

Nessi

Balerin

Büyük Salıncak

Uçan Salıncak

Mini Dragon

İletişim
Formu

×

Talebiniz başarı ile oluşturuldu.

En kısa süre de dönüş yapacağız.

×

ÜRÜNLERİMİZ

Adrenalin Takımları

Büyük Takımlar

Dönme Dolap

Aile Takımları

Çocuk Takımları

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Aile fertlerinin beraber eğlenebileceği bir oyun takımıdır. 2 kişiliktir ve bu sayede farklı yaş grubundan insanlar aynı anda eğlenebilir. Direksiyon ve pedal sistemi ile farklı yönlere hareket edip, özel yapılmış pist üzerinde birbirlerine çarpışması ve LED ışıklarıyla lunaparkların vazgeçilmez oyun makinesi haline gelmiştir.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Aile fertlerinin, anne ve babaların çocuklarıyla binip eğlenebileceği güvenli oyun takımıdır. 32 çocuk kapasiteye sahiptir, çocuklar yalnız veya ebeveynleriyle beraber aynı anda kullanabilir. Pistonlar yardımıyla makinenin havaya kalkıp inmesiyle ve aynı zamanda kovaların kendi ekseninde hareket etmesiyle hareketini tamamlamaktadır. Özel LED ışık sistemleriyle donatılmış olması insanların ilgisini çekmektedir.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Aile fertlerinin ve özellikle gençlerin hep beraber eğlenebileceği bir oyun takımı olması makineye olan talebi arttırmaktadır. 24 kişilik kapasiteye sahiptir. Motor ve zincir aksamıyla rayların üzerinde keskin virajları ve dik yamaçları hem güvenli hem de adrenalin dolu bir şekilde süratle tamamlayarak , insanların ilgisini çeken lunapark makinesizidir.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Anne, baba ve çocuklar tarafından sevilen makinelerden biridir. 24 kişilik kapasiteye sahiptir ve çocukların ebeveynleriyle beraber aynı anda eğlenebileceği makineler arasında yer almaktadır. Zevkli ve heyecanlı yapısını rayların ona kazandırdığı güvenle harmanlar ve unutulmayacak eğlenceli anlara yolculuk, işte tam da burada başlar.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Aile fertlerinin ve özellikle gençlerin hep beraber eğlenebileceği bir oyun takımıdır. 20 kişi kapasiteye sahiptir. Güvenliği, ışıklı görüntüsü ve raylar üzerindeki seri hareketleriyle, adrenalini “hız” yoluyla yaşamak isteyenler tarafından yüksek ilgi görmektedir.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Lunaparkların klasikleşen ve eskimeyen oyun makinesidir. 40 kişilik kapasitesi sayesinde tek seferde farklı yaş gruplarından birçok macera severi aynı anda, adrenalin dolu bir yolculuğa çıkarır. Makinenin teker aksamı ve pistonlar yardımı ile iki yönlü hareket etmesi temel çalışma prensibidir ve özel LED ışıklandırmaları sayesinde bulunduğu lunaparka görsel olarak değer katmaktadır.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Aile fertlerinin, anne ve babaların çocuklarıyla birlikte binip eğlenebileceği oyun takımları arasında bulunmaktadır. 28 kişilik kapasiteye sahiptir. Makinenin motor ve zincir aksamı vasıtasıyla kendi ekseni etrafında dönerek hareket etmesi ve ışık sistemleriyle donatılmış olması lunapark ziyaretçilerinin yüksek ilgisini çekmektedir.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Aile fertlerinin, anne ve babaların çocuklarıyla birlikte binip eğlenebileceği oyun takımları arasında bulunmaktadır. 16 kişilik kapasiteye sahiptir. Makinenin motor ve piston yardımı ile yukarı çıkarak , zincir aksamı vasıtasıyla kendi ekseni etrafında dönerek hareket etmesi ve ışık sistemleriyle donatılmış olması lunapark ziyaretçilerinin yüksek ilgisini çekmektedir.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Aile fertlerinin, anne ve babaların çocuklarıyla binip eğlenebileceği bir oyun takımıdır. 12 kişilik kapasiteye sahiptir. Makine motor ve teker aksamı ile rayların üzerinde hareket etmektedir ve sahip olduğu ışık sistemleri sayesinde görselliği de ön plandadır.