TR

EN

AR

RU

FR

Adrenalin Takımları

Büyük Takımlar

Dönme Dolap

Aile Takımları

Çocuk Takımları

Crazy Dance

Gondol 32

Gondol 16

Super Shooter

Chaos

Büyük Uçak

İletişim
Formu

×

Talebiniz başarı ile oluşturuldu.

En kısa süre de dönüş yapacağız.

×

ÜRÜNLERİMİZ

Adrenalin Takımları

Büyük Takımlar

Dönme Dolap

Aile Takımları

Çocuk Takımları

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Yetişkinlere ve gençlere hitap eden oyun takımlarından biridir. 32 kişilik kapasitesi sayesinde birçok farklı yaştan insanı aynı anda eğlendirebilir. Heyecan ve adrenalin temellidir. Sahip olduğu bu temel sayesinde de vazgeçilmezler arasına girmiştir. Sahip olduğu LED ışık sistemi ve kollarının sahip olduğu motor aksamı sayesinde kendi ekseni etrafında hızla dönmesi insanların ilgisini çekmektedir.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Yetişkinlere ve gençlere hitap eden oyun takımlarından biridir. 32, 24 veya 16 kişilik farklı kapasite seçenekleri sunmaktadır. Geniş kapasitesi sayesinde farklı yaş grubundan insanlar aynı anda eğlenebilmektedir. Heyecan ve adrenalin odaklı hareketlere sahiptir, bu nedenle de lunaparkların vazgeçilmezleri arasındadır. Makinenin motor aksamı ve teker ile ileri geri hareket edip yükselerek korsan figürleri gerçekleştirir. LED ışık sistemleriyle insanların ilgisini çekmektedir.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Yetişkinlere ve gençlere hitap eden oyun takımlarından biridir. 32 veya 16 kişilik farklı kapasite seçenekleri sunmaktadır. Geniş kapasitesi sayesinde farklı yaş grubundan insanlar aynı anda eğlenebilmektedir. Heyecan ve adrenalin odaklı hareketlere sahiptir, bu nedenle de lunaparkların vazgeçilmezleri arasındadır. Makinenin motor aksamı ve teker ile ileri geri hareket edip yükselerek korsan figürleri gerçekleştirir. LED ışık sistemleriyle insanların ilgisini çekmektedir.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Yetişkinlere ve gençlere hitap eden oyun takımlarından biridir. 12 ve 16 kişilik olmak üzere iki farklı kapasite seçeneği sunmaktadır. Makinenin motor aksamı ile kendi ekseni etrafında hızlı bir şekilde dönmesi sayesinde hareketine başlar, kovalarının bulunduğu kollarındaki pistonları hava ile indirip kaldırarak hareketini tamamlar. Sahip olduğu LED ışık sistemleriyle insanlar tarafından ilgiyle karşılanır.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Yetişkinlere ve gençlere hitap eden oyun takımlarından biridir. 16 kişilik kapasitesiyle farklı yaş grubundan insanları aynı anda misafir ederek eğlendirebilir. Makinenin motor aksamı ile kendi ekseni etrafında hızlı bir şekilde dönmesi, hidrolik pistonlar vasıtasıyla havaya kalkması ve iki yönde de hareket etme kabiliyeti sayesinde adrenalin dolu dakikalar sunar. LED ışık sistemleriyle görsel şölen yaşatır.

İletişim
Formu

Teknik
Özellikler

Yetişkinlere ve gençlere hitap eden oyun takımlarından biridir. 28 kişilik kapasitesiyle farklı yaş grubundan insanları aynı anda misafir ederek eğlendirebilir. Makine motor aksamı sayesinde kendi ekseni etrafında dönerken kovalarının bulunduğu kollarını pistonlar vasıtasıyla hava ile indirip kaldırır. Bu hareketine sahip olduğu LED ışık sistemi de eklenince ortaya ilgi çekici ve adrenalin dolu bir oyun takımı çıkmaktadır.